Reklama
aplikuj.pl

Fani Pottera zachwyceni pokojami domów z Hogwarts Legacy

hogwarts legacy

Hogwarts Legacy znów o sobie przypomina i zachwyca. Deweloperzy ujawnili więcej materiałów wideo przedstawiających domy występujące w Hogwarcie. Tutaj nie ma negatywnych opinii!

Hogwarts Legacy w przyszłym roku

Najnowsza gra z uniwersum Harrego Pottera dostępna będzie dopiero w przyszłym roku. Premiera tytułu została opóźniona, ale widać, że produkcja jest już na ukończeniu i zapewne deweloperzy chcą po prostu doszlifować tytuł, a przy okazji nie konkurować z masą premier, która nadciąga na rynek gier od października.

Dziedzictwo Hogwartu będzie dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, oraz na komputery osobiste. Tytuł trafi do sprzedaży 10 lutego 2023 roku, na PlayStation, Xbox oraz PC. Data premiery na Nintendo Switch zostanie podana już wkrótce.

Czytaj też: Jeszcze więcej gier w PlayStation Plus wrzesień 2022!

Hogwarts Legacy przepełnione jest magią wciągającą graczy w wir przygody, w ramach której stają się oni czarownicą lub czarodziejem odzwierciedlającymi ich własne wybory. Będą oni rozwijać umiejętności swojej postaci, ucząc się potężnych zaklęć, warząc eliksiry oraz zbierając magiczne rośliny, a wszystko to, stawiając czoła śmiertelnie niebezpiecznym przeciwnikom. Podczas tych przygód gracze nie raz postawieni zostaną przed trudnymi wyborami, które określą za czym się opowiadają.

Domy Hogwarts Legacy

Chociaż tytuły Portkey Games nie są bezpośrednimi adaptacjami książek i filmów, są mocno zakorzenione w magicznym Świecie Czarodziejów. Pozostając wiernym oryginalnej wizji J.K. Rowling, twórcy z Portkey wyznaczają nowe obszary, tworząc nowe sposoby dla fanów na zanurzenie się w czarodziejskim świecie.

Czytaj też: Masa nowych gier w GeForce Now! Agresywny rozwój chmury

Oczywiście na samym początku gry wybierzemy dom, do którego chcemy należeć w Hogwarts Legacy.

To w domach przyjdzie nam rozwijać relacje z innymi uczniami, a przyjaciele ze szkoły staną się naszymi towarzyszami, którzy będą mogli wspomagać nas w ich podróży i rozwijaniu umiejętności. Im lepiej będą nam się układały nam się relacje z innymi, tym bardziej będą oni na nas otwarci.