Reklama
aplikuj.pl

Doom Slayer mógłby być kobietą?

Doom Slayer mógłby być kobietą?

Na niedawnej konferencji na Twitchu, w której brał udział reżyser Doom Eternal, Hugo martin, dowiedzieliśmy się, że studio całkiem poważnie rozważało dodanie do gry pełnoprawnej, kobiecej wersji Doom Slayer’a.

Kobiecy Doom Slayer

W oczekiwaniu na drugie DLC do Doom Eternal Hugo Martin, rezyser gry, postanowił odpowiedzieć na kilka zadawanych przez fanów pytań. Oczywiście konkretów na temat dodatku nie poznaliśmy, ale pojawiła się bardzo ciekawa informacja. Jeden z fanów zapytał Martina o kobiecą bohaterkę w grze.

I cóż, okazuje się, że takie plany były. Jednak, co ciekawe, żeńska wersja Doom Slayera nie miałaby opierać się tylko na skórce z zachowaniem wszystkich cech charakterystycznych i stylu walki Doomguya. Studio rozważało dodanie całkowicie nowej postaci, którą cechowałby własny styl walki, inne uzbrojenia, dodatkowe umiejętności, a nawet inne zabójstwa chwały.

Czytaj też: Wymagania Diablo 2 Resurrected. Słaby PC oraz wola zabijania demonów
Czytaj też: Premier Polski w Tekken 7! Nie żartujemy
Czytaj też: Chun-Li w Fortnite. Ryu też dołącza do bitwy

Trzeba jednak podkreślić, że nie jest to informacja o tym, co pojawi się w kolejnym dodatku, więc nie ma co robić sobie złudnej nadziei. Być może jednak twórcy powrócą do tego pomysłu później i w kolejnym Doomie doczekamy się pełnoprawnej kobiecej postaci, która zapewni nam podczas rozgrywki zupełnie nowe doświadczenia.