WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Doskonały ekran w OnePlus 7 Pro – jakie jeszcze niespodzianki skrywa nowy telefon?

Ekran w OnePlus 7 Pro oferuje to, co wcześniej kusiło klientów w telefonach dla graczy. To jednak nie koniec ciekawostek z nowego modelu smartfona.

OnePlus 7 Pro został oficjalnie zaprezentowany. Telefon zdaje się być naprawdę ciekawym urządzeniem, które wyróżnia sie kilkoma rozwiązaniami. Co czeka na przyszłych nabywców? Nowy OnePlus zaoferuje ekran AMOLED, który pozbawiony będzie zarówno wcięcia jak i dziury na obiektyw. Specyfikacja wskazuje na rozdzielczość Quad HD wraz z odświeżaniem na poziomie 90Hz. Jest to wartość, którą do tej pory oferowały tylko telefony dla graczy.

Czytaj też: iPhone to bezpieczny telefon – czy nowa reklama Was przekonuje?

Jeśli chodzi o obiektywy – telefon zaoferuje 3 aparaty z tyłu (główna 48MP, 8MP f/2.4, ultra-szeroki obiektyw 16MP). Kamerka przednia będzie wysuwana z obudowy.

OnePlus 7 Pro wyposażony będzie w procesor Snapdragon 855 oraz 12GB RAMu. Całość będzie chłodzona cieczą. Bateria w OnePlus 7 Pro to 4000mAh. Z mniejszych rzeczy – pojawi się nowy system wibracji oraz głośniki stereo. OnePlus 7 Pro skorzysta również z możliwości sieci 5G.

OnePlus 7 Pro dostępny będzie w trzech kolorach – szarym, niebieskim oraz złotym. Ceny będą różniły się w zależności od tego jaką pamięć masową oraz RAM wybierzemy:

  • 6GB RAM/128GB pamięci masowej- $670
  • 8GB/256GB pamięci masowej – $700
  • 12GB/256GB pamięci masowej – $750

Czytaj też: Budżetowy Huawei P20 Lite otrzyma cztery obiektywy

Źródło: phonearena.com