Reklama
aplikuj.pl

Dostawa z AliExpress w 15 dni już uruchomiona!

paczki z Aliexpress, zakupy na aliexpress, Amazon, eBay, podatek VAT

AliExpress uruchamia 15-dniowe dostawy i choć nie dotyczy to wszystkich ofert, to i tak świetna wiadomość dla osób, które nie lubią długo czekać na zamówienie.

Szybsze dostawy z AliExpress

Jednym z największych wad zakupów na AliExpress jest bardzo długa wysyłka. Czasem przedmioty dochodzą po kilku tygodniach, ale najczęściej trzeba na nie czekać przynajmniej miesiąc. Oczywiście nowa opcja dostawy z chińskiego serwisu nie obejmuje wszystkich przedmiotów, ale z 15-dniowych dostaw będziemy mogli cieszyć się w takich kategoriach jak elektronika, sprzęt AGD czy produkty do pielęgnacji urody, produkty sportowe i zdrowotne.

Czytaj też: Dlaczego RTV Euro AGD jest otwarte pomimo obostrzeń?

Akcje oferujące taką formę dostawy będą oznaczone etykietą „15-dniowa dostawa”. Nowa opcja zbiega się również z wielką wyprzedażą z okazji 11 urodzin AliExpress. W tym czasie również będzie można skorzystać ze sporych rabatów sięgających nawet 70%.

Polski rynek e-commerce jest nadal jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, a AliExpress ma na nim mocną pozycję i wykorzystuje ten wzrost Łączona dostawa przesyłek z Chin, z korzystną ceną i szerokim asortymentem, z którego słynie AliExpress, polepszy i znacznie przyspieszy logistykę zamówień dla polskich konsumentów.

mówi Gary Topp, prezes AliExpress na Europę Środkowo-Wschodnią