Każdy z Was zapewne kojarzy ekspres do kawy. Wystarczy tam włożyć odpowiednią kapsułkę i napój jest gotowy. Podobnie działa właśnie Drinkworks Home Bar.

Fizycznie nie różni się on praktycznie niczym od ekspresu Keurig K Cafe. Znaczne różnice występują jednak we wnętrzu urządzenia. Zamiast podgrzewać wodę, Home Bar chłodzi ją. W środku znajduje się także oddzielny zbiornik do nasycania dwutlenkiem węgla. Wystarczy tylko włożyć odpowiednią kapsułkę do dozownika, zamknąć pokrywę i po kilku sekundach otrzyma się wybrany napój alkoholowy. Do dyspozycji będą 24 różne trunki w tym piwa, cydry czy różnego rodzaju drinki.

Home Bar, robienie drinków, drinki z automatu, automat do drinków, urządzenie do drinków

Urządzenie kosztuje 299 dolarów, a każda kapsułka 4 dolary. A jak smakują takie alkohole? Według pierwszych opinii nie są one doskonałe, ale też nie są tragiczne. Znacznie lepiej w drinkach smakują świeżo wyciśnięte soki, ale w przypadku kapsułek też nie jest źle. Prędko jednak nie kupicie Home Bar. Firma uruchamia pilotażowy program 19 listopada, a na szerszy rynek urządzenie ma trafić w 2019 roku.

Czytaj też: The Muraka to niesamowity podwodny hotel

Źródło: https://www.engadget.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej