Drukarka przypominajek od Amazonu. Oto Smart Sticky Note

Drukarka przypominajek od Amazonu, Smart Sticky Note Printer, drukarka przypominajek

W ramach programu Amazon Day 1 Editions ruszyła przedsprzedaż Smart Sticky Note Printer, a to nic innego, jak skromna drukarka przypominajek.

Drukarka przypominajek Smart Sticky Note

Skromne, bo mierzące 120 × 120 × 80 mm urządzenie o wadze 580 gramów przyjmuje formę plastikowego prostopadłościanu, który do działania wymaga zasilania i połączenia z domową siecią Wi-Fi. Jako kolejny „smart gadżet”, Smart Sticky Note Printer powstało po to, aby ułatwić użytkownikom życie i tym razem zapewnia im szybki dostęp do znanych pewnie na całym świecie żółtych karteczek-przypominajek.

Czytaj też: Polski Amazon już dostępny. Jak wygląda funkcjonalność sklepu?

Drukarka przypominajek od Amazonu. Oto Smart Sticky Note

Do działania pod kątem eksploatacyjnym ta drukarka wymaga tylko rolki specjalnego papieru termicznego (jedna znajduje się w zestawie), bo druk jest realizowany poprzez generowanie na papierze ciepła. Działa to identycznie, jak w przypadku wydruków z kas fiskalnych, a sam gadżet swoją wyjątkowość zawdzięcza m.in. kompatybilności z asystentem Alexa Amazonu, dzięki czemu wystarczy tylko wydać jej komendę, która przeleje na papier aktualne myśli.

Czytaj też: Chcesz kupić PlayStation 5? Sprawdź polskiego Amazona!

Chociaż Smart Sticky Note Printer jest częścią wspomnianego Amazon Day 1 Editions, to już zgarnął odpowiednią ilość zamówień w przedsprzedaży, dlatego trafi do produkcji między czerwcem i wrześniem. Cena w sprzedaży detalicznej pozostaje nieznana, choć w przedsprzedaży wynosiła 115$. Gadżet znajdziecie tutaj.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Obserwuj nas w Google News