Reklama

Drukarka przypominajek od Amazonu. Oto Smart Sticky Note

Drukarka przypominajek od Amazonu, Smart Sticky Note Printer, drukarka przypominajek

W ramach programu Amazon Day 1 Editions ruszyła przedsprzedaż Smart Sticky Note Printer, a to nic innego, jak skromna drukarka przypominajek.

Drukarka przypominajek Smart Sticky Note

Skromne, bo mierzące 120 × 120 × 80 mm urządzenie o wadze 580 gramów przyjmuje formę plastikowego prostopadłościanu, który do działania wymaga zasilania i połączenia z domową siecią Wi-Fi. Jako kolejny “smart gadżet”, Smart Sticky Note Printer powstało po to, aby ułatwić użytkownikom życie i tym razem zapewnia im szybki dostęp do znanych pewnie na całym świecie żółtych karteczek-przypominajek.

Czytaj też: Polski Amazon już dostępny. Jak wygląda funkcjonalność sklepu?

Do działania pod kątem eksploatacyjnym ta drukarka wymaga tylko rolki specjalnego papieru termicznego (jedna znajduje się w zestawie), bo druk jest realizowany poprzez generowanie na papierze ciepła. Działa to identycznie, jak w przypadku wydruków z kas fiskalnych, a sam gadżet swoją wyjątkowość zawdzięcza m.in. kompatybilności z asystentem Alexa Amazonu, dzięki czemu wystarczy tylko wydać jej komendę, która przeleje na papier aktualne myśli.

Czytaj też: Chcesz kupić PlayStation 5? Sprawdź polskiego Amazona!

Chociaż Smart Sticky Note Printer jest częścią wspomnianego Amazon Day 1 Editions, to już zgarnął odpowiednią ilość zamówień w przedsprzedaży, dlatego trafi do produkcji między czerwcem i wrześniem. Cena w sprzedaży detalicznej pozostaje nieznana, choć w przedsprzedaży wynosiła 115$. Gadżet znajdziecie tutaj.