WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

DualShock 5 z ładowaniem bezprzewodowym? No nie wydaje mi się

Nowy patent sugeruje nam plany Sony na przyszłą generację konsol. Mi się jednak wydaje, że tak beznadziejny dodatek do pada nie pojawi się w sprzedaży.

Sony milczy na temat nowej generacji konsol. Firma, która na ten moment jest liderem rynku konsolowego może sobie pozwolić na przetrzymanie swoich potencjalnych klientów, ponieważ prawdopodobnie w momencie zapowiedzenia nowych wieści na temat PS5, wszyscy i tak zapomną ile czekali.

Na ten moment temat Sony i ich PlayStation 5 to tylko plotki i przecieki. A co mówią najnowsze? Dowiedzieliśmy się czegoś nowego na temat DualShocka 5. Nowy kontroler prawdopodobnie pozbawiony będzie charakterystycznej dla DualShocka 4 lampki oraz otrzyma lepsze wibracje – to już wiemy. Co jednak nowego?

W sieci pojawił się patent, z którym możecie zapoznać się w tym miejscu. Wynika z niego, że do pada Sony mogłaby pojawić sie przystawka, która dodałaby w nim funkcję ładowania bezprzewodowego oraz umożliwiła ustawienie przycisków z tyłu pada na wzór niedawnej przystawki, o której wkrótce będziecie mogli poczytać na WhatNext.

Moim zdaniem nie ma szans na to, aby DualShock 5 otrzymał taką przystawkę. Po prostu beznadziejnym pomysłem byłoby zmuszanie klientów do kupowania czegoś takiego, aby bezprzewodowo ładować pada. Lepiej od razu takie rozwiązania umieścić w padzie.