WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Działa Ci telefon? Otrzymasz 200$ przy zakupie Galaxy S10

Samsung wymyśla coraz to nowsze promocje zachęcające do zakupu Galaxy S10. Firma do tej pory dawała do 300 dolarów przy wymianie smartfona na nowy, ale ta nowsza promocja wydaje się znacznie ciekawsza.

Dowolny telefon, który spełnia szereg warunków, może zostać wymieniony na 200$ przy zakupie Galaxy S10. A same warunki nie są aż tak srogie, bo wystarczy, że smartfon będzie w dobrym stanie, co oznacza, że musi posiadać sprawny wyświetlacz bez żadnych mankamentów, brak jakichkolwiek pęknięć, czy innych wad wykraczających poza normalne zużycie. I to tyle… a przynajmniej po stronie widocznych na pierwszy rzut oka cech. Smartfon musi być ponadto w pełni sprawny i przywrócony do ustawień fabrycznych, nie może widnieć na czarnej liście, a na dodatek musi posiadać certyfikat FCC. Innymi słowy, nic szczególnie upierdliwego.

Czytaj też: Smartfon Redmi ze Snadpragonem 855 został właśnie zauważony

Galaxy S10, zakup Galaxy S10, promocja Galaxy S10, wymiana Galaxy S10, samsung Galaxy S10, 200$ Galaxy S10

Wymagania można więc sprawdzić do tego, że telefon musi działać, nie może być połamany, popękany czy mocno zniszczony. Promocja wydaje się ciekawa oraz warta rozważenia przy zakupie nowej konstrukcji.

Czytaj też: Banery reklamowe pokazują Oppo Reno

Źródło: Phonearena