Reklama
aplikuj.pl

Dzięki tej nowości Twitter pokaże, ile osób dodało Twój post do zakładek

W czasie, gdy kontrowersje wokół Twittera nie cichną, serwis wprowadza jakieś nowości — mniej lub bardziej przydatne. Co tym razem pojawi się na platformie?

Na koncie pomocy technicznej Twittera pojawiła się informacja, która zainteresuje posiadaczy iPhone’ów. To właśnie oni będą mogli zobaczyć teraz więcej szczegółów na temat swoich tweetów. Podejrzą, ile osób odpowiedziało, przesłało dalej, obejrzało i dodało do zakładek dany wpis. Warto jednak wiedzieć, że użytkownicy będą mogli zobaczyć jedynie, ile razy wpis został dodany do zakładek, a nie kto go dodał.

Jeśli więc ktoś czuł potrzebę zobaczenia większej ilości statystyk, teraz dostanie taką opcję. Tylko czy faktycznie jest to potrzebne? Już wcześniej, gdy Twitter rozszerzył liczbę wyświetlanych wskaźników, wiele osób narzekało, że zaśmieca im to interfejs. Oczywiście nie zabrakło głosów aprobujących taką nowość i jak widać, to właśnie w ich kierunku skłania się serwis.

Jak już wspomnieliśmy, nowość dostępna jest na razie tylko w aplikacji na iOS, ale Twitter ma w planach rozszerzenie jej na inne platformy, choć jeszcze nie wiadomo kiedy.