Reklama
aplikuj.pl

Dzięki współpracy mPay i PKP Intercity bilety na pociąg kupimy jeszcze łatwiej

Dzięki współpracy mPay i PKP Intercity bilety na pociąg kupimy jeszcze łatwiej
Fot. Pawel Malecki

Tak jak wcześniej zapowiadano, od dziś, czyli od 31 maja, możemy już kupić bilety na pociągi PKP Intercity przez aplikację mPay.

Dzięki nowej współpracy bilety na przejazdy PKP Intercity kupimy za pośrednictwem aplikacji mPay

Czasy, w których po bilet na pociąg trzeba było stać w kolejce do kasy już dawno się skończyły. Dzięki podejmowaniu kolejnych współprac przez przewoźników, dostajemy coraz więcej możliwości. Teraz w przypadku PKP Intercity będziemy mogli też skorzystać z aplikacji mPay. To z kolei ułatwi też życie osobom korzystającym z transportu mieszanego, bo mPay pozwala też kupić bilety na komunikację miejską. Nie trzeba więc wielu aplikacji, bo wszystko możemy mieć w jednej.

Cieszymy się z pozyskania nowego partnera. Popularność kolei będzie nadal rosła
w najbliższych latach, dlatego dążymy do tego, aby zakup biletów na połączenia PKP Intercity był jak najprostszy. Jest to także szansa dla naszych partnerów na współpracę na łatwych
i atrakcyjnych zasadach, dzięki którym zyskają jeszcze większą liczbę użytkowników. Zapraszamy do współpracy kolejne podmioty, które są zainteresowane sprzedażą biletów na połączenia PKP Intercity

mówi Tomasz Gontarz, Członek Zarządu PKP Intercity.

Rozszerzenie sieci sprzedaży biletów to kolejny krok w realizacji strategii PKP Intercity, która jako jeden z kluczowych celów wyznacza usprawnienie i uproszczenie procesu obsługi podróżnych poprzez wprowadzenie kolejnych rozwiązań cyfrowych. W najbliższych latach PKP Intercity wprowadzi wprowadzić nowoczesny system sprzedaży biletów, uruchomi program lojalnościowy i ma zamiar nadal rozwijać zdalne kanały sprzedaży. Natomiast jeszcze w tym roku pasażerowie dostaną do dyspozycji nową, łatwą w obsłudze aplikację mobilną PKP Intercity.