Reklama

Aż trzy promocje na dzisiejszy OkazjoWTOREK Huawei

dzisiejszy OkazjoWTOREK Huawei

Co ciekawego przynosi dzisiejszy OkazjoWTOREK Huawei? W skrócie sporo, bo aż trzy, a nie tradycyjny jeden sprzęt w obniżonej cenie.

Dzisiejszy OkazjoWTOREK Huawei

Tradycyjnie promocje trwają od 9:00 do 21:00 i są ograniczone zarówno czasowo, jak i nakładowo. Będą bowiem pojawiać się co cztery godziny w różnej kolejności, co wymaga od nas trzymania ręki na pulsie. Czy warto? Sami zdecydujcie.

Czytaj też: Nvidia GeForce GTX 1050 Ti wraca ze świata zmarłych
Czytaj też: Inno3D kończy produkcję GeForce RTX 3060 Ti i RTX 3070 Twin X2
Czytaj też: Huawei Petal Maps z nowymi możliwościami

W ramach tego OkazjoWTORKU możecie zgarnąć router Huawei WS318n w cenie 39 zł (ograniczenie do 100 sztuk), bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3 w kolorze białym w cenie 199 zł (ograniczenie do 50 sztuk) oraz bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace Pro w dwóch kolorach do wyboru: zielonym i czarnym w cenie 299 zł (ograniczenie do 50 sztuk).

Jeśli jesteście zainteresowani, możecie przeczytać nasz test słuchawek Huawei FreeBuds 3 i Huawei Freelace i choć nie jest to wersja PRO, to przecież możecie oczekiwać po niej jeszcze więcej, czyż nie?

Czytaj też: Gmail na iOS jest już tak stary, że sam to zgłasza, a Google kręci
Czytaj też: PNY wypuszcza dyski CS1030
Czytaj też:
Fotoradar w Apple Mapy. Wbudowana aplikacja z nową funkcją

OkazjoWTORKI

OkazjoWtorki to cykliczna oferta w sklepie internetowym huawei.pl, gdzie co wtorek na klientów będą czekać atrakcyjne promocje cenowe na wybrane produkty, zestawy urządzeń i akcesoriów lub inne benefity (dostępne wyłącznie w tym dniu na huawei.pl).