WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

E3 2019 dla CD Projekt Red ma być tym najważniejszym w historii

W przedwakacyjnym okresie CD Projekt Red podkręci temperaturę w branży gier jeszcze bardziej i choć byliśmy tego świadomi już przy informacji o tym, że Cyberpunk 2077 z pewnością zawita na E3 2019, to teraz Adam Kiciński podczas konferencji dotyczącej fiskalnego roku 2018 utwierdził nas w tym jeszcze bardziej. Nawet do tego stopnia, że jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że to w czerwcu doczekamy się zapowiedzi Cyberpunka 2077!

Rozmowa trwa praktycznie godzinę, więc zawartych w materiale informacji jest naprawdę sporo, ale nas interesują wyłącznie te, które zdradzają (a przynajmniej sugerują) plany CD Projekt Red w kwestii wielkich premier. Na ich podstawie możemy być pewni, że obecnie Cyberpunk 2077 jest w zaawansowanym stadium rozwoju i „nie zostanie zmieniony przez jakiekolwiek obecne trendy w grach”, a w razie potrzeby będzie tytułem, który zawita na dwie generacje konsol.

Dodajmy do tego wspomnienie o „nowej grze AAA” w zupełnie nowym uniwersum, która będzie „ponad oczekiwania graczy” (myślałem że tym jest sam Cyberpunk 2077!), opracowywaną obecnie przez niewielką ekipę i oświadczenie, że firma „Przygotowała naprawdę mocne show” na tegoroczne E3 i wnioski nasuwają się same. Teraz spodziewam się nie tylko zapowiedzi Cyberpunka 2077, ale też teasera tej tajemniczej produkcji, choć mam nadzieję, że jej rozwój będzie przebiegał szybciej, niż CP77.

Przypominamy też o mobilnym Gwincie! 

Źródło: YouTube