WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ekskluzywne Ghost of Tsushima albo ma problemy z produkcją albo twórcy od początku celują w PlayStation 5

Ekskluzywne Ghost of Tsushima może mieć problemy. Jakie wieści trafiają do nas ze studia Sucker Punch?

Jeszcze nie powinniśmy się zbytnio obawiać tego, co się dzieje z produkcją Ghost of Tsushima, ale najnowsze wieści ze studia od razu sprawiają, że można wysnuć mnóstwo wniosków. Jak jedna informacja mogła wprowadzić takie zamieszanie? Oto co zrobiło Sucker Punch.

Czytaj też: PUBG zbanowany w Nepalu

Sucker Punch to studio, które odpowiada za Ghost of Tsushima. Deweloperzy w końcu mogą odetchnąć od InFamous i przygotowują coś zupełnie nowego. Gra zapowiedziana w 2017 roku podczas Paris Games Week powinna trafić do sprzedaży jeszcze na PlayStation 4. Czy tak się jednak na pewno stanie? Pewna informacja ze studia pozwala w to wątpić.

Sucker Punch wystawiło bowiem nową ofertę pracy dla Narrative Writera. Jest to stanowisko na pełny etat, z umową która obejmuje:

  • pisanie dialogów dostosowanych do XIII wiecznej Japonii
  • ścisłą pracę z osobami odpowiedzialnymi za tworzenie zawartości do gry
  • przyczynianie się do innych kreatywnych obszarów narracji, w tym dialogów drugoplanowych czy pisania materiałów marketingowych

Wszystko to brzmi tak jakby osoba ta miała dopiero stworzyć pierwsze elementy gry. Ghost of Tsushuma najwidoczniej nie ma jeszcze kompletnej fabuły, a i zawartości do zrobienia jest sporo. Pytanie teraz czy ktoś po prostu zrezygnował i deweloperzy szukają kogoś na zastępstwo czy może rozbudowują aktualny zespół. A może takiej osoby jeszcze wcześniej nie było? W takim wypadku pozwala to myśleć, że przed twórcami Ghost of Tsushima jeszcze sporo pracy.

Niektórzy wierzą, ze to już ostatni rok aktualnych konsol. Sony ma jeszcze worek tytułów ekskluzywnych do wydania i teraz możemy się zastanawiać, czy Sekiro Ghost of Tsushima trafi jeszcze na PlayStation 4, czy może już na PlayStation 5? Fabułę da się na szybko sklecić, ale wygląda ona wtedy jak ta w Anthem. Czyli… nie wygląda.

Czytaj też: Błąd w Street Fighter 5 daje przewagę Chun-Li

Źródło: playstationlifestyle.net