WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Ekskluzywny bohater w Marvel’s Avengers wprawi w zazdrość

Ekskluzywny bohater w Marvel’s Avengers wprawi w zazdrość

Okazuje się, że jeden z bohaterów Marvel’s Avengers będzie ekskluzywny dla wybranej konsoli. Które sprzęty zostaną pominięte?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że do Marvel’s Avengers dołączy Hawkeye. Postać zostanie dodana po premierze gry i otrzyma własną linię fabularną. Co ważne – będzie ona darmowa i dostępna na wszystkich konsolach. Nadchodzi jednak jeszcze jeden bohater…

Czytaj też: Nawet rozpieszczeni luksusem zachwycą się tym samochodem kempingowym

Okazuje się bowiem, że sklep Base.com, który sprzedaje pudełkowe wydania gier umieścił swoją ofertę na Marvel’s Avengers. Opis gry dla wersji na PlayStation 4 czy Xbox One wygląda identycznie… teraz. Sklep zmienił bowiem opis po tym jak jeden z graczy zauważył, że na stronie oferty PlayStation 4 widnieje jeden dodatkowy napis.

Na samym początku oferty mogliśmy znaleźć informację…

Base.com

Graj jako Spider-Man ekskluzywnie na PlayStation 4.

Wychodzi więc na to, że posiadacze konsoli Sony zyskają dodatkowego herosa Marvela. Prawa do marki Spider-Mana należą do Sony, więc jest na to taka opcja. Ciekawe czy i ten bohater będzie miał własny wątek fabularny? No i zastanawia także, że Spider-Man będzie ograniczoną czasowo postacią czy jednak nie? Gracze z PC, Xbox One, Xbox Series X czy Google Stadia mogą zazdrościć.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News