Reklama
aplikuj.pl

Elektryczna hulajnoga z dużym zasięgiem? Oto RiDER STRONG

Elektryczna hulajnoga, RiDER STRONG, RiDER STRONG w Polsce

W poszukiwaniach elektrycznej hulajnogi z dużym zasięgiem może Wam właśnie pomóc firma 4cv, która w Polsce jest oficjalnym dystrybutorem modelu RiDER STRONG dostępnego w RTV Euro AGD i Media Markt.

Elektryczna hulajnoga RiDER STRONG

Stworzony z myślą o dorosłych model w cenie od 2299 zł powstał po to, aby zapewnić „coś więcej”, niż tylko urządzenie osobistego transportu dla dorosłych i rzeczywiście trudno powiedzieć, że RiDER STRONG jest „kolejną zwyczajną e-hulajnogą”. Jeżdżąc na 10-calowych kołach radzi sobie z 15-stopniowymi wzniesieniami i obciążeniem do 120 kg, a nie, jak zwykle 100 kg.

Czytaj też: Elektryczna hulajnoga Apollo Phantom z ogromnym sukcesem

RiDER STRONG napędza 350 W silnik w piaście tylnej, który współpracuje z akumulatorem o pojemności 540 Wh i napięciu 36V, będącym w stanie naładować się w jakieś 6-7 godzin. Po tym czasie model zapewni zasięg do nawet 55 km, ale zapewne w najlepszych warunkach i najniższym z trzech trybów jazdy, pozwalających na jechanie z prędkością 15, 20 i 25 km/h.

Czytaj też: Nowa hulajnoga elektryczna Fiata. Oto F500 F10 Cross

Na pokładzie ważącej 16 kilogramów RiDER STRONG nie zabrakło tempomatu, czy zestawu oświetlenia, podnóżki, mechanizmu składania w pół, szeregu odblasków i gumowego pokładu.