Reklama
aplikuj.pl

Oto seria Pure Advance. Obejmuje trzy nowe elektryczne hulajnogi Pure Electric

seria Pure Advance, trzy nowe elektryczne hulajnogi Pure Electric

Brytyjska firma Pure Electric chce podbić rynek elektrycznych hulajnóg swoją serią Pure Advance, która na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim podstawą, która umożliwia postawienie obu stóp na specjalnych podnóżkach, aby pozwolić użytkownikom utrzymać bardziej naturalną postawę.

Elektryczne hulajnogi Pure Advance

E-hulajnogi Advance występują w trzech wariantach, ale każdy z nich jest napędzany silnikiem w piaście o mocy 500 W (710 W szczytowo) o trzech trybach jazdy do prędkości maksymalnej 25 km/h. Każdy z nich posiada hamulec rekuperacyjny i przedni hamulec bębnowy, jeździ na 10-calowych, odpornych na przebicie oponach i cechuje się wytrzymałością rzędu IP65. Ważące 16 kg modele dzierżą też reflektor LED z przodu i światło hamulcowe z tyłu, a nawet kierunkowskazy.

Poszczególne modele różnią się przede wszystkim akumulatorem. Podstawowy model Advance jest dostępny za 799 funtów i oferuje 355-Wh akumulator o zasięgu 40 km. Wydajniejszy Advance+ za 899 funtów stawia już na 432-Wh akumulator o zasięgu 50 km. Kolumna kierownicy w tych wersjach składa się w kierunku pokładu, a podnóżki podnoszą się, co ułatwia przechowywanie w domu lub biurze.

Czytaj też: Jak zwiększyć trwałość akumulatorów? Sekret sukcesu stanowią brązowe wodorosty

Najwięcej w kwestii elastyczności ma do zaoferowania wersja Flex, która kosztuje 1099 funtów i oferuje największą elastyczność przechowywania, z (przede wszystkim) ramą składaną na zawiasie. Jest przy tym wyposażona w akumulator o pojemności 345 Wh (zasięg: 40 km). Seria Advance jest już dostępna w przedsprzedaży w Wielkiej Brytanii oraz w Europie. Wysyłka ma się rozpocząć w marcu 2023 roku.