Reklama

Elektryczne trójkołowce MX3 Cargo System przewiozą wiele

Elektryczne trójkołowce MX3 Cargo System, trójkołowce MX3 Cargo System, Elektryczne trójkołowce MX3

Ujawniono właśnie cztery zupełnie nowe, elektryczne trójkołowce MX3 Cargo System, które powstały głównie z myślą transportowania ładunków.

Elektryczne trójkołowce MX3 od Mastretta Bikes

Każdy z czterech tych trójkołowców posiada jedno koło na tyle i dwa na przodzie, z którymi jest związany możliwy do zablokowania mechanizm pochylania się, zwiększający manewrowość. Dzierżą również regulowane zawieszenie i oczywiście elektryczne wspomaganie w postaci silnika przy korbie lub w piaście, zaprzęgniętego do akumulatora litowo-jonowego.

Elektryczne trójkołowce MX3 Cargo System zaczynają się od modelu 40 C o długości 170 cm, który posiada spawaną stalową ramę, dwa 20-calowe koła z przodu i 24-calowe koło z tyłu oraz hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i mechaniczne z tyłu. Napędza go 250-watowy silnik Bafang o 90 Nm momencie obrotowym przy korbie razem z 10 Ah akumulatorem o zasięgu do 50 km.

Wersja 60 C zyskuje dwukrotnie mocniejszy silnik przy tych samych akumulatorach, oferując już nie 40, a 60-kilogramowe możliwości ładunkowe (15 kg z przodu, 5 kg na środku i 40 kg z tyłu). Model 80 Long Tail o długości 210 cm napędza również 500 W silnik i nawet 40 Ah akumulator o zasięgu do 200 km, a jego możliwości transportowe obejmują transport 15 kg rzeczy z przodu, 5 kg w środku i 65 kg z tyłu.

Elektryczne trójkołowce MX3 Cargo System wieńczy model Remolque 200, który składa się z dwóch połączonych ze sobą części. Z przodu znajduje się e-trójkołowiec Cargo 60 C, który jest podłączany za pomocą przegubu do niskopodłogowej uniwersalnej przyczepy platformowej, która może unieść 200 kg ładunku. Przyczepa toczy się na dwóch 20-calowych kołach i ma niezależne zawieszenie.