Reklama

Elektryczny Hummer SUV zapowiedziany. Kiedy premiera?

Elektryczny Hummer SUV zapowiedziany, Elektryczny Hummer SUV

Elektryczny Hummer został już dawno zapowiedziany w formie pickupa i dopiero teraz zapowiedziano dzień, w którym poznamy tajemnice tego, jak będzie wyglądał elektryczny Hummer SUV.

Kiedy zadebiutuje elektryczny Hummer SUV?

Dziś oficjalnie już wiemy, że elektryczny Hummer SUV zadebiutuje 3 kwietnia tego roku, pokazując swoje kształty pozbawione znajdującej się na tyle platformy ładunkowej. Tam znajduje się już kabina zwieńczona kultowym wręcz kołem zapasowym, co zwiastun w formie zacienionego zdjęcia bezpośrednio wskazuje.

https://www.facebook.com/gmc/videos/3343362679103278/?t=1

Nie musimy jednak czekać na ujawnienie tego elektrycznego SUVa, żeby wiedzieć, na co musimy liczyć. Obywa się z kolei bez zaskoczeń, bo mamy pewność, że w tej wersji Hummer zachowuje gruby słupek C, ale dodaje do tego dłuższy dach i przedłużone nadwozie nad tylnym błotnikiem. Zmian nie zabrakło też na przodzie, gdzie elektryczny Hummer SUV odróżnia się od pickupa inną konsolą.

Jeśli z kolei o “bebechy” idzie, nie oczekujemy, że wystąpią jakiekolwiek różnice w napędzie i zestawie akumulatorów. Podobnie zresztą, jak w przypadku wnętrza, które oczywiście może oferować trzy rzędy siedzeń. Więcej dowiemy się już na początku kwietnia.