Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower Cybertrack od Macwheel

Elektryczny rower Cybertrack Macwheel, Elektryczny rower Cybertrack

Serwis Electrek położył swoje dłonie na informacjach na temat nowego ebike na rynku. To elektryczny rower Cybertrack od Macwheel.

Elektryczny rower Cybertrack

Cybertrack jest częścią nowej rodziny Metakoo i dokładnie nazywa się Cybertrack 100, co sugeruje jego kolejne modele w przyszłości. Dziś jednak o tym, co tu i teraz, a tu i teraz elektryczny rower Cybertrack ma do zaoferowania całe 21 kg sprzętu na czele z aluminiową ramą.

Za napęd Cybertrack od Macwheel odpowiada połączenie zamontowanego na dolnej rurze 375 Wh akumulatora i silnika Bafang w piaście o mocy szczytowej 500 W i ciągłej 350 W. To przekłada się na maksymalny zasięg 64 km podczas wspomagania do 32 km/h i zaledwie 32 km przy operowaniu na dźwigni przepustnicy. Jej obecność zresztą poddaje legalność tego modelu w Polsce i szeregu innych krajów UE.

Za ładowanie akumulatora w Cybertrack będzie odpowiadać ładowarka działająca z natężeniem 4A, co przełoży się na wymóg ładowania przez zaledwie 2-3 godziny. Na pokładzie tego modelu kosztującego zaledwie 699$ znalazł się mały wyświetlacz LCD, 7-biegowa manetka Shimano z przerzutką Shimano Tourney oraz mechaniczne dźwignie hamulca tarczowego Repute.