WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Elektryczny rower HiMo Z20 zachwyca zwłaszcza mechanizmem składania

Elektryczny rower HiMo Z20 zachwyca zwłaszcza mechanizmem składania

Kolejny elektryczny rower i kolejny debiut na Indiegogo. Tym razem to szanghajska firma HiMo ruszyła z kampanią swojego modelu Z20.

Obecnie Z20 znajduje się w fazie prototypu przedprodukcyjnego, ale zastrzyk gotówki z Indiegogo przyspieszy proces jego masowej produkcji. W Z20 zdecydowanie najważniejszy jest mechanizm składania jego aluminiowej ramy. Ten sprowadza się do trzech kroków, po których z rozmiaru 1470 x 1095 mm zrobi się bryła 860 x 740 mm.

Z20 oferuje tryb manualny i elektrycznej asysty podzielony na jazdę codzienną i sportową. Te dwa ostatnie, to tryby, które określają pracę szczotkowego silnika elektrycznego w tylnej piaście o mocy 250 W.

Ten rozpędza elektryczny rower do 25 km/h i czerpie moc z wyjmowanego 10 Ah akumulatora w przedniej części ramy. Ten oferuje zasięg do 80 km, a ładuje się go w pięć godzin.

Czytaj też: Kolejna firma potwierdza – latające samochody to przyszłość

Ważący 21,6 kg ebike radzi sobie z masą do 100 kilogramów i dodatkowo oferuje wodoodporny wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, sześciobiegową przerzutkę Shimano, opony na każdą pogodę, mechaniczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu oraz oświetlenie. Cena? 699$ z planem wysyłki w sierpniu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News