Reklama
aplikuj.pl

EnveloBank znika z rynku, zamiast tego powitajmy Pocztowy24 i aplikację Pocztowy

EnveloBank znika z rynku

Bank Pocztowy prowadził zmianę dla swoich klientów. Zamiast marki EnveloBank będą korzystać teraz z bankowości internetowej Pocztowy 24. Zmianie ulegnie też nazwa aplikacji mobilnej na Pocztowy.

EnveloBank znika z rynku

Nie jest to niezapowiedziana zmiana, bo Bank Pocztowy informował o swoich zamiarach jeszcze w lutym. W tym tygodniu rozpoczął się pierwszy etap rezygnacji z marki EnveloBank. Oczywiście klienci chcący wejść na swoje konto nie muszą od razu uczyć się nowego adresu, bo po wejściu na envelobank.pl zostaną przekierowani na nowy adres usługi Pocztowy24.

Wszyscy klienci detaliczni zostają przeniesieni do nowej internetowej bankowości, a także do aplikacji mobilnej Pocztowy. Ma to być ułatwienie, bo wszystko sygnowane już będzie marką Banku Pocztowego. Nie trzeba się też martwić o nową instalację aplikacji czy zmiany loginów. Dotychczasowa apka EnveloBanku po prostu zmieni nazwę, wystarczy ją zaktualizować. Także dane logowanie nie ulegną zmianie. Nowy adres bankowości internetowej to https://online.pocztowy.pl.