Reklama
aplikuj.pl

Erotyczne visual novel Break: The rematch powróciło na Kickstartera

Erotyczne visual novel Break: The rematch za pierwszym razem poległo. Twórcy jednak ponownie powrócili z przebudowaną grą na Kickstartera.

Push Publication to producent Break: The rematch. Autorzy tej gry już raz próbowali swoich sił na Kickstarterze, jednak tamtejsza społeczność miała masę wątpliwości co do produkcji. Twórcy wzięli pod uwagę wszystkie uwagi graczy i stworzyli tytuł od początku. Teraz chcą, aby ich gra była równie udana jak ich When Days Rewind Vol 1, When Days Rewind Vol 2 oraz Love, Tears and Sand.

Czytaj też: Amerykański rząd wykorzystuje gry EA do walki z Iranem

Break: The rematch ma być mroczną visual novel, która skupi się na fetyszu do dziewczyn uprawiających sport. Produkcja powinna wystarczyć od 6 do 10 godzin. Deweloper nie zamierza się ograniczać i w produkcji zobaczymy zupełnie nieocenzurowane kobiece ciała. Gra będzie miała mnóstwo wyborów moralnych oraz rozbudowany system dialogów. W chwili pisania tego wpisu, autorzy już uzbierali wymaganą kwotę. Postęp w zbiórce możecie śledzić tutaj. Chętni mogą pobrać demo produkcji z tego miejsca.

Czytaj też: Negative Atmosphere to klon Dead Space – ta gra naprawdę wygląda przerażająco!

Źródło: thegg.net