Reklama
aplikuj.pl

ESL Pro Tour: ESL i DreamHack zorganizują największy na świecie cykl turniejów CS: GO

CS:GO, turniej CS:GO, turniej 2020 CS:GO, ESL CS:GO, 2020 ESL CS:GO, największy turniej CS:GO, nowy turniej CS:GO,

ESL Pro Tour: ESL i DreamHack ogłosiły właśnie nowy cykl ESL Pro. Łączy on ponad dwadzieścia turniejów i lig Counter Strike: Global Offensive i będzie on największą serią rozgrywek w 20-letniej historii gry.

Całość skupi się na dwóch finałach w roku. Takie połączenie wielu turniejów ma na celu stworzenie dla początkujących graczy kompletnej ścieżki „od zera do bohatera”. Ralf Reichert, CEO ESL, mówi:

Rozwój ESL w ostatnich latach skłonił nas do ponownego przemyślenia tego, co robimy. Zbudowaliśmy jedne z najbardziej imponujących turniejów esportowych na świecie i nadszedł czas, aby połączyć punkty w jeden obraz, który jeszcze lepiej pasuje do naszej wizji esportu. Partnerstwo pomiędzy ESL i DreamHack daje początkującym graczom wyraźniejszą i pełniejszą drogę do osiągania sukcesów oraz strukturę, która jest bardziej przyjazna i przejrzysta dla nowych fanów esportu.

Czytaj też: Szanse na Dragon’s Dogma 2 rosną – marka stała się ważna

CS:GO, turniej CS:GO, turniej 2020 CS:GO, ESL CS:GO, 2020 ESL CS:GO, największy turniej CS:GO, nowy turniej CS:GO,

Marcus Lindmark, współzarządzający DreamHack, dodaje:

Ta współpraca nada głębszy sens i cel wszystkim naszym produktom, co pozwoli zapewnić fanom jeszcze więcej emocjonujących doświadczeń. Z drugiej strony, jest to również znacznie większa i bardziej atrakcyjna propozycja dla sponsorów i mediów chcących nawiązać kontakt z fanami esportu”, powiedział Marcus Lindmark, współzarządzający DreamHack. „ESL Pro Tour odzwierciedla nasze ambicje, by zapewnić początkującym i przyszłym graczom jasną ścieżkę rozwoju od amatora do profesjonalnego esportowego gracza.

Turnieje finałowe odbędą się podczas ESL One Cologne i Intel Extreme Masters Katowice. Łączna pula nagród wyniesie ponad 5 milionów dolarów.

Czytaj też: Naughty Dog wyłączyło serwery swoich hitów

Źródło: Materiały prasowe