ESRB o Left Alive – to brutalna gra. Czego powinni spodziewać się dojrzali gracze, którzy wkrótce rozpoczną swoją przygodę?

Amerykańska agencja zajmująca się kwalifikowaniem wiekowym gier oceniła Left Alive. Produkcja Square Enix zapowiada się na naprawdę brutalny tytuł. Przyjrzyjmy się zatem, co o grze pisze Entertainment Software Rating Board.

Scenki przerywnikowe ukazują żołnierzy dokonujących egzekucji na nieuzbrojonych cywilach. Pojawia się kilka scen przedstawiających postrzelenie kogoś w głowę z bliskiej odległości. Jedna, pełna dramaturgii scena przedstawia młodą kobietę rozcinającą sobie gardło. W grze występują efekty rozprysku krwi. Plamy krwi występują w wielu miejscach.

Jak można zauważyć, twórcy nie patyczkowali się, jeśli chodzi o ukazanie piekła wojny. ESRB wspomina również o często używanych przekleństwach oraz piciu wódki. Left Alive otrzymało kwalifikację „M”. Gra zalecana jest zatem tylko dojrzałym graczom. Left Alive zadebiutuje 5 marca 2019 roku na PlayStation 4 oraz PC.

Czytaj też: Finał Guild Wars 2 Sezon 4 – co czeka na graczy?

Źródło: gameidealist.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!