Reklama
aplikuj.pl

Poznaliśmy europejskie ceny Huawei Watch GT 3 Pro

Niedawno Huawei zaprezentował w Chinach swój smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro. Na europejską premierę nadal czekamy, a zanim do niej dojdzie, możemy zerknąć na potencjalne ceny, które na naszym kontynencie trzeba będzie zapłacić z ten zegarek.

Huawei Watch GT 3 Pro wygląda bardziej jak zwykły zegarek niż smartwatch. Postawiono tutaj na okrągły wyświetlacz OLED i klasyczne wzornictwo. Na rynek wprowadzono dwa różne modele – jeden z białą ceramiczną kopertą 43 mm i tytanową wersję w rozmiarze 46 mm. Watch GT 3 Pro Ceramic dostępny jest z bransoletą lub skórzanym paskiem. Ten można dobrać też do modelu Watch GT 3 Pro Titanium, ale równie dobrze można tu postawić na silikonowe paski.

Rozmiar wyświetlacza w wersji 46 mm to 1,43 cala, podczas gdy wersja 43 mm ma wyświetlacz 1,32 cala. Oba warianty mają wyświetlacz AMOLED ze szkłem szafirowym, co zdecydowanie wpływa na jego wysoką wytrzymałość. Smartwatche Huawei Watch GT 3 Pro działają pod kontrolą HarmonyOS, zapewniają łączność GPS, NFC i Bluetooth. Huawei zapewnia do 14 dni pracy baterii w bardziej oszczędnym trybie dla większego modelu 46 mm (8 dni przy intensywnym użytkowaniu) i 7 dni dla mniejszego modelu 43 mm (4 dni przy intensywnym użytkowaniu). 

Na pokładzie znalazło się też 100 różnych trybów sportowych, w tym taki dla golfistów z informacjami o ponad 300 polach golfowych i instrukcjami mogącymi pomóc w poprawie gry. Warto wspomnieć, że Watch GT 3 Pro wyposażono w funkcję EKG do sprawdzania rytmu serca. Dodatkowo nie zabrakło tutaj monitorowania tętna, natlenienia krwi, wykrywania temperatury ciała, monitorowania stresu czy snu, a także innych funkcji mających pomóc w zadbaniu o nasze zdrowie.

Ile będzie kosztował Huawei Watch GT 3 Pro w Europie?

Jak podaje WinFuture, model 46 mm z gumową bransoletą będzie kosztował 369 euro (~1740 złotych), zaś wariant z tytanowym paskiem – 499 euro (~2355 złotych). Ma pojawić się też wariant 43 mm, ale jego ceny jeszcze nie poznaliśmy.