Reklama
aplikuj.pl

Evil Dead już za darmo! Kilka miesięcy wystarczyło

evil dead

Jak radzi sobie na rynku Evil Dead? Gra jest dostępna za darmo do odebrania w Epic Games Store, co może niepokoić.

Evil Dead za darmo

Evil Dead zadebiutowało na konsolach oraz PC za pośrednictwem Epic Games Store. W związku z tym nie możemy sprawdzić, ilu graczy bawi się w grze poprzez Steam. Wygląda jednak na to, że sytuacja nie jest najlepsza, ponieważ produkcja zaledwie pół roku po swojej premierze trafia do skarbca darmowych gier Epic Games Store. Tytuł będzie od dzisiaj, od godziny 17:00 dostępny do dodania do konta i zostanie już w naszej bibliotece na zawsze.

Czytaj też: Ostatnie Saints Row zaktualizowane. Czy to jednak rozwiąże problemy gry?

Wciel się w Asha Williamsa lub jego przyjaciół z legendarnej serii Evil Dead i pracuj zespołowo w grze wyładowanej po brzegi akcją dla wielu graczy, w trybach kooperacji i PvP! Dołącz do drużyny czwórki ocalałych, by razem eksplorować, plądrować, radzić sobie ze strachem i odnajdywać przedmioty niezbędne do zamknięcia luki między światami w tej grze inspirowanej wszystkimi trzema oryginalnymi filmami z serii Evil Dead (Martwe zło) oraz stworzonym przez stację STARZ oryginalnym serialem Ash kontra martwe zło.

Standardowa cena Evil Dead to 139 złotych. Do kupienia jest również ulepszona wersja gry, nazywana Edycją Deluxe. Za 209 złotych otrzymamy przepustkę sezonową obejmującą cztery pakiety dodatków.