Reklama
aplikuj.pl

Fallout 3 za darmo i inne atrakcje związane z serią

fallout 3

Bethesda kontynuuje świętowanie 25-lecia marki Fallout. Tym razem ujawniono, że nawiązano współpracę z Epic Games Store i tym samym Fallout 3 będzie bezpłatny dla graczy. Co jeszcze przygotowano?

Fallout 3 za darmo

Przez pewien czas Fallout 3 jest dostępny bezpłatnie! Od 20 do 27 października gracze mogą zgarnąć Fallouta 3: Edycję Gry Roku, zawierającą pełną wersję gry oraz dodatki DLC z Epic Games Store. Co konkretnie wchodzi w skład ten edycji?

Czytaj też: Gameplay Dead Space Remake ujawnia ogromne zmiany

W Fallout 3: Edycji Gry Roku poznacie najbardziej docenioną grę roku 2008 jak nigdy wcześniej. Stworzycie wybraną postać i zanurzycie się w niesamowitym postapokaliptycznym świecie, gdzie każda minuta jest walką o przetrwanie. Fallout 3: Edycja Gry Roku zawiera wszystkie pięć pakietów dodatkowych do Fallouta 3:

  • Operacja Anchorage (Operation: Anchorage) – przejdź do symulacji wojskowej i walcz o wyzwolenie Anchorage na Alasce z rąk najeźdźców z komunistycznych Chin.
  • Dzióra (The Pitt) – ruszaj do postapokaliptycznych ruin Pittsburgha i wmieszaj się w konflikt pomiędzy niewolnikami i ich panami – bandytami.
  • Broken Steel – zwiększ swój limit poziomu do 30 i walcz przeciwko niedobitkom Enklawy u boku Liberty Prime.
  • Point Lookout – ruszaj na tajemniczą i otwartą przygodę na ogromnym bagnie wzdłuż wybrzeża Marylandu.
  • Statek Kosmiczny Zeta (Mothership Zeta) – pokonaj wrogo nastawionych kosmicznych porywaczy i walcz na statku-matce obcych orbitującym wiele kilometrów nad Stołecznymi Pustkowiami.

Jakie jeszcze atrakcje związane z Fallout czekają?

Kolejna „atrakcja” Was nie ucieszy. Od 17 do 23 października Bethesda oferuje nawet do 20% zniżki na wybrane gadżety z Fallouta w oficjalnym północnoamerykańskim sklepie Bethesda Gear. Jak się zapewne domyślacie – wyprzedaż dotyczy tylko północnoamerykańskiego sklepu Bethesda Gear.

Czytaj też: Mapa Cyberpunk 2077 popsuta, a data premiery Wiedźmin 3 chyba wyciekła

Ale za to możecie zgarnąć Fallout 76 bezpłatnie z Prime Gaming. Posiadacze aktywnego abonamentu Prime Gaming mają czas do 1 listopada na odebranie kodu PC na Fallouta 76 i do 30 listopada na realizację kodu i dołączenie do milionów innych graczy w Appalachach.

A skoro już mowa o oszczędnościach, nie zapomnijcie, że wyprzedaż serii Fallout na Steam kończy się 18 października. Czy szukacie ciepło wspominanego klasyka czy dopiero zamierzacie rozpocząć swoją przygodę z serią, to dobry moment, aby ruszyć na zakupy!