WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fallout 76 wzbogaci się o nowy tryb rozgrywki

Fallout 76 wzbogaci się o nowy tryb rozgrywki

O aferze związanej z Falloutem 76, która poniekąd pokazała, jak naprawdę zachowuje się Bethesda zapewne słyszeliście przez ostatnie kilkanaście dni na każdym kroku. Jednak studio nie może ot tak porzucić swojego dzieła… nawet pomimo tego, że nie spełniło pokładanych w nim oczekiwań. Łata więc regularnie produkcje i wygląda na to, że przygotowuje coś specjalnego. 

Przykładem tego są oczywiście aktualizacje, których zbiorek wzbogacił się ostatnio o hotfixa oznaczonego numerem 1.0.3.17 do wersji Fallout 76 na PC. Ten wprowadził wsparcie dla języka koreańskiego, usunął exploita pozwalającego na duplikowanie itemów, naprawił błąd z wysokimi obrażeniami i tymi wybuchowymi (przeciwnicy albo nie dostawali obrażeń, albo natychmiastowo się leczyli) oraz załatał błąd powodujący zawieszenie się gry. To byłoby na tyle, jeśli chodzi o to, co udało się ostatnio naprawić ekipie. Nie oznacza to jednak, że teraz studio będzie skupiało się tylko na poprawianiu tego, czego nie dopilnowano przed premierą, bo przecież Fallout 76 miał dostawać regularnie aktualizacje wprowadzające coś do zabawy.

Potwierdza to ogłoszenie Bethesdy ze środy, które wskazuje na to, że Fallout 76 wzbogaci nowy tryb zabawy. Nie liczcie jednak na fajerwerki, bo jedyne zmiany względem tego obecnego skupiają się na elementach PvP. W nowym trybie odnajdą się wszyscy, którzy narzekali na ograniczenia związane z zabijaniem innego gracza, bo te zostaną zwyczajnie zniesione. Jak piszą deweloperzy:

Już dobrze się bawimy grając w tym trybie i mamy nadzieję, że w ciągu pierwszego kwartału następnego roku udostępnimy go wam wszystkim.

Czytaj też: Spellforce 3 – zobaczcie zwiastun samodzielnego dodatku Soul Harvest

Źródło: Wccftech