Reklama
aplikuj.pl

Fallout Shelter dostał nową zawartość, ale jest pewien haczyk

fallout shelter

Bethesda świętuje 25-lecie marki Fallout. W związku z tym, do Fallout Shelter przygotowano nową aktualizację. Nie wszyscy gracze będą mogli jednak się z niej cieszyć.

Co nowego w Fallout Shelter?

W tym miesiącu mija 25 lat od chwili, gdy w 1997 roku Fallout po raz pierwszy trafił na komputery osobiste graczy. Aby uczcić 25 rocznicę Fallouta, Bethesda wprowadza Fallout Shelter na urządzeniach mobilnych zupełnie nową aktualizację – pierwszą od ponad czterech lat. Dobrze czytacie – najnowsza aktualizacja Fallout Shelter jest dostępna wyłącznie na urządzeniach mobilnych. Gracze konsolowi czy pecetowi nie dostaną niczego nowego. Decyzja może dziwić, ponieważ tytuł przyjęto bardzo ciepło i gra np. na Steam do dziś może pochwalić się bardzo pozytywnymi ocenami. Co ominie niektórych graczy?

Czytaj też: DLSS 3 w grach zapewnia absurdalnie dobre osiągi

NOWE ZADANIA I WROGOWIE

Na pustkowiu pojawiły się istoty z kosmosu. Stawcie czoła pozaziemskim przeciwnikom w ramach zupełnie nowego zadania, dzięki któremu możecie zdobyć zaawansowane wyposażenie… jeśli wasi mieszkańcy zdołają przeżyć.

NOWI MIESZKAŃCY I UZBROJENIE

Odkryjcie nowych mieszkańców – w tym pomocne roboty – którzy czekają, by dołączyć do waszej krypty! Oczywiście dorzucono również nową broń, aby nie przemierzali swojego nowego domu z pustymi rękami.

NOWY MOTYW WYSTROJU WNĘTRZ

Uczcijcie 25-lecie Fallouta (oraz powrót mieszkańców z zakończonego sukcesem zadania), sięgając po zupełnie nowy motyw wystroju krypty. Dzięki transparentom i balonom zapanuje w niej atmosfera niekończącej się imprezy!

Fallout Shelter z rozbudowanymi lootboxami

To jednak nie wszystko co trafiło do Fallout Shelter. Bethesda wprowadziła również nowe nagrody do pudełek śniadaniowych – od strojów i broni po zwierzaki, a nawet mieszkańców. Deweloperzy nie zdradzają co dokładnie trafiło do growego odpowiednika lootboxów.

Czytaj też: Droższy PlayStation Plus z nowymi grami

Twórcy chwalą się jednak, że do godz. 15:00, 18 października oferowana jest zniżka na pudełka śniadaniowe na urządzeniach mobilnych, dzięki której oszczędzicie nawet 50% na każdym z pakietów. Zniżki i ich dostępność są uzależnione od wielu czynników, sprawdźcie sklep w grze na platformach, z których korzystacie, aby zapoznać się ze szczegółami.

Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy zetknęliście się z Falloutem w Fallout Shelter w tym roku, siedem lat temu, gdy gra wkroczyła na rynek, czy też kiedy seria pojawiła się na komputerach w 1997 roku, dziękujemy wszystkim fanom, którzy pomogli uczynić tę markę tym, czym jest dzisiaj. Mamy nadzieję, że miliony graczy, którzy pobrali Fallout Shelter, będą zadowoleni z tej nowej aktualizacji, a resztę zapraszamy do otwarcia swojej pierwszej krypty już dziś.

Nowy content, ale nie wszędzie dostępny, a do tego lootboxy? Pytanie tylko, czy graczom spodoba się ta słodko-gorzka aktualizacja?