WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fan chce wskrzeszenia Quicksilvera w MCU

Uruchomiona została petycja do Marvel Studios, w której fan chce wskrzeszania Quicksilvera w MCU. Mimo iż pojawił się on tylko w jednym filmie i to raczej na drugim planie, to zyskał sporo fanów. Jego śmierć uważana jest za niesprawiedliwość i narzędzie do rozwinięcia postaci Scarlet Witch.

W 2013 roku Elizabeth Olsen i Aaron Taylor-Johnson zostali obsadzeni w filmie Avengers: Age of Ultron w rolach bliźniaków Wandy i Pietra Maximoff. Scarlet Witch i Quicksilver byli wynikiem eksperymentów z użyciem jednego z Kamieni Nieskończoności. To właśnie dzięki niemu zyskali swoje nadludzkie zdolności. Cóż, Quicksilver długo się nimi nie nacieszył, gdyż zginął zabity przez Ultrona sporo przed końcem filmu. Spowodowało to ogromne oburzenie ze strony fanów, którzy domagali się jego powrotu. Nawet Aaron Taylor-Johnson powiedział, że bardzo chciałby wrócić. Jednak od Czasu Ultrona minęły niecałe 4 lata i sprawa trochę ucichła.

Fan chce wskrzeszenia Quicksilvera w MCU

Ożywiła ją plotka, że możemy zobaczyć postać Quicksilvera w Avengers: Endgame. Stałoby się to za sprawą retrospekcji albo podczas podróży w czasie. Jednak zapytany o to Aaron Taylor-Johnson nie dał żadnej konkretnej odpowiedzi. Okazuje się, że aktor podpisywał umowę z Marvelem na więcej niż jeden film. Czy jest możliwe, że jednak zobaczymy go w Endgame?

Cóż, bez względu na spekulacje, jeden z entuzjastów postaci Quicksilvera postanowił coś zdziałać w sprawie powrotu ulubionego bohatera. Fan chce wskrzeszenia Quicksilvera w MCU, dlatego stworzył odpowiednia petycję. Czy to dobry pomysł? Nie wiadomo. Jednak raczej wątpliwe jest, byśmy zobaczyli go żywego w najbliższym czasie.

Czytaj też: Gwiazda Doctora Who dołącza do obsady Morbiusa

Źródło: comicbookmovie.com