Reklama
aplikuj.pl

Fani Gran Turismo 7 w końcu się doczekali

gran turismo 7

Gran Turismo 7 otrzymuje nową aktualizację i gracze w końcu będą mogli cieszyć się z jej zawartości. Deweloperzy wysłuchali społeczność i dodali do gry kolejny tor.

Listopadowa aktualizacja Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 otrzyma nową aktualizację jeszcze dzisiaj. Co się w niej znajdzie?

Pierwsza rzecz – z okazji 25. rocznicy Gran Turismo zostanie dodana specjalna edycja samochodu wyścigowego Gran Turismo Red Bull X2019.

Druga niespodzianka – Dodane zostaną trzy nowe, słynne tylnonapędowe samochody sportowe, które przez dziesięciolecia podbijały serca kierowców: BMW M2 Competition ’18, Ford Sierra RS 500 Cosworth ’87, Nissan Silvia K’s Aero (S14) ’96

Czytaj też: Elden Ring z pierwszym tytułem gry roku! God of War spóźniony

Trzecia atrakcja to tor Michelin Raceway Road Atlanta. Całkowita długość: 4088 m. Zmiana wysokości: 38 m. Liczba zakrętów: 12. Najdłuższa prosta: 1275 m.

Michelin Raceway Road Atlanta to słynny amerykański tor drogowy zbudowany w 1970 roku, położony na północ od miasteczka Braselton w stanie Georgia. Słynie z odbywających się tam wyścigów samochodów turystycznych i aut prototypowych. To na nim rozgrywany jest 10-godzinny wyścig wytrzymałościowy Petit Le Mans.

Na tym technicznym torze znajduje się seria szybkich zakrętów, które wymagają maksymalnego przyspieszania i ostrego hamowania. Jest ciasny, a spore różnice wysokości sprawiają, że na wielu zakrętach z ograniczoną widocznością kierowcy muszą z rozwagą podejmować decyzje o wyprzedzaniu, co przekłada się na częste przetasowania.

Wisienką na torcie jest to, że wśród wyróżnionych obiektów w Scapes pojawią się Iluminacje oraz Road Atlanta.