WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Fanowski remake GoldenEye wygląda wspaniale

Fanowski remake GoldenEye wygląda wspaniale

Ten fanowski remake GoldenEye pokazuje, że osoby za nim stojące to prawdziwi maniacy dawnej gry. Odnowiona produkcja wygląda rewelacyjnie.

Zapamiętajcie tę nazwę – GoldenEye 25. Tak nazywa się fanowska produkcja, która odświeża klasyk z 1997 roku. Ekskluzywna na platformę Nintendo 64 produkcja w znacznym stopniu wpłynęła na kształt gier FPS, a do tego była po prostu tak dobrym tytułem, że nawet osoby nieprzepadające za tego typu produkcjami – doceniły wysiłki deweloperów.

Czytaj też: Nowa mapa Apex Legends wygląda tak dobrze, że mam ochotę wrócić do gry

Teraz grupa fanów, która stworzyła już w 2010 roku grę GoldenEye: Source, czyli remake GoldenEye na silniku Valve powraca. Ich celem jest ponowne odświeżenie gry, tym razem na silniku Unreal Engine. Pojawiło się już nawet pierwsze nagranie z rozgrywki.

Tytuł jeszcze znacząco się zmieni, ale już teraz widać serce włożone w produkcję. Grafika może i jest znacząco poprawiona, jednak styl rozgrywki pozostał wierny oryginałowi. Na oficjalną premierę będziecie musieli jednak jeszcze trochę poczekać. Zespół zapowiada, że przed nimi sporo pracy i z premierą celują na 2022 rok. GoldenEye 25. Remake na 25 lecie produkcji.

Czytaj też: The Last of Us Part 2 większe o 50 procent – które elementy rozbudowano?

Źródło: dualshockers.com