WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Fantastyczne materiały zza kulis trzeciego sezonu Stranger Things

Kolejny sezon Stranger Things od 4 lipca jest już dostępny na platformie Netflix. Zapewne większość fanów i entuzjastów tego serialu zdążyła go już obejrzeć i teraz stoją przed filozoficznym pytaniem „co dalej z moim zżyciem?”. Nie wiemy co dalej, ale dajemy wam materiały zza kulis trzeciego sezonu Stranger Things dzięki którym będzie wam mniej smutno.

Czytaj też: Poznaliśmy twórców ścieżki dźwiękowej do serialu Wiedźmin Netflixa

Prawdopodobnie minie rok zanim będzie nam dane obejrzeć kolejną odsłonę jednego z najbardziej lubianych seriali Netflixa. Stranger Things w 2016 roku przebojem wdarł się na platformę i od tamtej pory przyciąga coraz więcej fanów. Nic więc dziwnego, że wielu z nich po zakończeniu oglądania nie ma co ze sobą zrobić. Na szczęście twórcy postanowili wrzucić do sieci fantastyczne materiały zza kulis trzeciego sezonu Stranger Things, by zapełnić pustkę w sercach fanów. Zarówno filmy jak i zdjęcia przedstawiają głównie młodą obsadę. Zobaczymy na nich jak Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard, Noah Schnapp i Caleb McLaughlin wygłupiają się wraz z Joe’em Kerry. Maya Hawke ćwiczy niesamowitą scenę Steve’a i Robin w łazience. Jest również Millie Bobby Brown i Dacre Montgomery dzielący się lunchem pomiędzy kręceniem kolejnych scen. Poza aktorami na materiałach zobaczymy mnóstwo ujęć z Starcourt Mall, a nawet to, jak niektóre z efektów wizualnych zostały wykonane.

Materiały udostępniła obsada za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także Netlix, który często dzieli się tym, co dzieje się za kulisami jego produkcji. Dzięki temu wiemy nie tylko co robi obsada, ale również twórcy, którzy na planie ciężko pracują. Mamy także wgląd w proces powstawania scenografii i efektów wizualnych, które składają się na tak fantastyczny serial jakim jest Stranger Things.

Zobaczcie sami:

View this post on Instagram

Rehearsal

A post shared by Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial) on

https://www.instagram.com/p/BzjR8aqHA66/?utm_source=ig_web_copy_link

View this post on Instagram

who are those frozen women??

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on

View this post on Instagram

Who is that frozen man??

A post shared by Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial) on

Czytaj też: Zbrodnia idealna, czyli plany zalania torrentów polskim serialem Wiedźmin

Źródło: Collider