Spójrzcie na Ferrari Purosangue w testach

Ferrari Purosangue w testach, Ferrari Purosangue, zdjęcia Ferrari Purosangue

Na temat Ferrari Purosangue rozpisywaliśmy się tak często, że tylko podrzucę Wam cały wątek (tutaj) i od razu przejdę do rzeczy – zdjęć.

Zdjęcia zakamuflowanego Ferrari Purosangue

W rzeczywistości Ferrari Purosangue widoczny na poniższych zdjęciach z testów zimowych w Szwecji jest bardziej Maserati Levante, niż SUVem Ferrari. Przynajmniej w części, która razem z kamuflażem i tak robi swoje pod kątem utrudniania nam pracy w zgłębianie szczegółów projektu.

Trudno jednak nie zobaczyć długiej maski, pochylonej przedniej szyby i nachylonej klapie bagażnika, która łączy się kaskadowo z szerokim tyłem, gdzie dopiero dolny tylny zderzak z wystającymi czterema rurami wydechowymi przywołuje nam na myśl Ferrari.

Według najświeższych informacji znany wewnątrz firmy pod nazwą kodową F175 SUV Purosangue zadebiutuje na początku 2022 roku. Jednak już teraz Ferrari ponoć pracuje nad dwoma nowymi SUVami (F244 i F245), które rzekomo będą korzystać z tej samej platformy co Purosangue. Ponoć zaoferują nie hybrydowe, a w pełni elektryczne układy napędowe z nawet 4 silnikami o mocy 610 koni mechanicznych.