WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ta figurka Johnnego Silverhanda zszokuje Was bardziej niż ostatnie zwiastuny Cyberpunk 2077

CD Projekt RED wraz z Purearts przygotowało nową figurkę. Ale to tak dobrą figurkę, że autentycznie mi szczęka opadła. Naprawdę.

CD Projekt RED powoli kończy prace nad Cyberpunkiem 2077. Swoją drogą, ciekawe czy gdzieś tam już jakaś mała ekipa tworzy prototyp kontynuacji gry? Jeśli nie możecie się doczekać gry to zapewne macie już jakieś gadżety z nią związane. Ale tę figurkę będą chcieli nawet Ci, których produkcja REDów nie interesuje.

Rzućcie okiem sami. To jest po prostu szok.

Nie dość, że jest duża to jeszcze za bohaterem Cyberpunk 2077 (który wygląda na wykonanego w najwyższej jakości) znajduje się 13.3″ ekran LCD, który wyświetla różne grafiki. A jakby tego było mało to figurka gra soundtrack z gry. No przecież od razu chce się to kupić.

Czytaj też: Te gry PS5 włączycie też na PS4. Sony uważa, że nikt nie powinien być zawiedziony

Jest tylko jednak mały problem. A raczej duży problem. Wielki. Cena. Jeśli chcecie sobie kupić to cudo to powinniście przygotować… minimum 849 dolarów. Jest jeszcze wersja za 899 dolarów. Kilka konsol można za to kupić. I nagle jakoś te nowe ceny gier na PS5 i Xbox Series już nie wydają się takie duże…

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News