WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Film Sonic naprawiony przez fanów – jak wygląda nowy „Jeż”?

Film Sonic wymaga wielu poprawek w designie głównego bohatera. Fani już teraz pokazują jak może prezentować się bohater.

Sonic to bohater gier wideo od Segi. Jeż miał doczekać się swojego filmu, jednak od publikacji pierwszego materiału coś się fanom nie zgadzało. Prezentowane nogi Sonica wydawały się zbyt długie i niepasujące do słynnego bohatera.

Czytaj też: Nowości Netflix: czerwiec 2019. Premiery filmów i seriali

Gdy opublikowano kolejną grafikę przedstawiającą całego bohatera – fani byli wściekli. Na nic zdały się prośby o redesign. W sieci ostatecznie pojawił się zwiastun filmu, który zebrał mieszane opinie. To może być naprawdę dobry film, problemem jednak dalej jest sam wygląd Sonica. Autorzy tym razem postanowili posłuchać i przenieśli premierę. Sonic ma zostać teraz przemodelowany.

Fani jednak postanowili już teraz zaprezentować, jak powinien wygląd nowy Sonic. Efekt? O wiele lepszy niż oryginał. Co ciekawe, nowego wyglądu nie pokazano na grafikach, a… w oryginalnym zwiastunie. Wow.

Jak Wam się podoba taka wersja „Jeża Sonica”? Cieńsze krótsze nogi, duże oczy, rękawice… no wykapany Sonic! Przyznam się, że gdy od początku oglądam oryginalny zwiastun, to wygląd bohatera, aż tak mnie nie razi. Gdy jednak widzę jak może to wyglądać, to propozycja producentów bardziej przypomina mi mnie, przed poranną kawą.

Czytaj też: Heavy Rain w 4K nie wygląda tak jak, to sobie wyobrażacie

Źródło: kotaku.com