Reklama

Firma AMD otwiera swój własny fanshop

... oby tylko dostępność była na przyzwoitym poziomie

firma AMD

Jeśli chcecie zabłysnąć na nadchodzącej edycji Intel Extreme Masters, to załatwcie sobie pełny strój z logiem Ryzena. Teraz nie będzie to takie trudne, ponieważ firma AMD otworzyła swój oficjalny sklep.

Starożytność miała epikurejczyków i stoików, a oświecenie zwolenników racjonalizmu i empiryzmu. Za to nasza epoka może pochwalić się fanami Intela i AMD — no co? Przecież ludzkość ciągle się rozwija, czyż nie? Nie ważne, po której stronie stoisz, bo pojedynek ”czerwonych” i ”niebieskich” jest niczym odwieczna walka dobra ze złem. Jednak dopiero teraz jedna ze stron konfliktu zaczęła dostarczać na front uzbrojenie.

Odejdźmy jednak od komizmu wysokich lotów. Firma AMD rozpoczęła sprzedaż czapek, bluz oraz koszulek z logotypami serii Radeon, Ryzen, Threadripper i Epyc. Złośliwi jednogłośnie stwierdzili, że osoby odpowiedzialne za dostępność kart graficznych Radeon pomyliły linie produkcyjne i wyszło, jak wyszło. W ofercie znalazł się również zestaw, który wpadł w ręce pierwszym recenzentom procesorów Ryzen.

Niestety na ten moment zamówienia są realizowane tylko na terenie Stanów Zjednoczonych, a cena wydaje się całkiem wysoka. Tak czy inaczej (nieco skromny) asortyment znajdziecie pod tym adresem, ale i tak będziecie zmuszeni do śledzenia pośredniczących portali oferujących wysyłkę poza granice USA.

Źródło: AMDfanstore.com