Reklama
aplikuj.pl

Nowa opaska Fitbit Inspire 3 nie ma już przed nami żadnych tajemnic

Nowa opaska Fitbit Inspire 3 nie ma już przed nami żadnych tajemnic

Na kanadyjskim Amazonie ktoś ewidentnie się pospieszył. Choć premiera jeszcze się nie odbyła, w serwisie zauważono opaskę Fitbit Inspire 3, dzięki czemu poznaliśmy jej pełną specyfikację.

Zaledwie na początku sierpnia pojawiły się przecieki o trzech planowanych urządzeniach od Fitbit, a już jedno z nich – Fitbit Inspire 3 – wyciekło

Oczywiście jak to zwykle w takich przypadkach bywa, oferta szybko z Amazona zniknęła, ale w Internecie nic nie ginie i serwisowi Fitness Tracker Test udało się zapisać udostępnione informacje. Dzięki temu wiemy, że urządzenie będzie dostępne w trzech kolorach — Midnight Zen (czarny), Morning Glow (żółty) oraz Lilac Bliss (różowy) – w cenie 129,95 dolarów kanadyjskich, czyli w przeliczeniu około 480 zł.

Jesli chodzi o specyfikację, mamy tutaj kolorowy ekran AMOLED z obsługa Always On Display. Bateria ma zapewnić do 10 dni użytkowania, a wśród funkcji wymieniono monitorowania natlenienia krwi, tętna, zmiany w temperaturze skóry, snu czy częstotliwości oddechów. Oczywiście, jak na opaskę sportową przystało, nie zabraknie tutaj opcji monitorowania aktywności, kroków, dystansu i spalonych kalorii.

Na stronie kanadyjskiego Amazona ukazała się też informacja o tym, że Fitbit Inspire 3 będzie dostępny w Kanadzie od 29 września 2022 r., co oznacza, że premiera produktu odbędzie się najprawdopodobniej w drugiej połowie września.