Reklama
aplikuj.pl

Flagowy ebike Aventon ulepszony. Level.2 wspomaga jeszcze przyjemniej

Flagowy ebike Aventon, Level.2

Firma Aventon z Kanady postanowiła ulepszyć swój flagowy elektryczny rower do drugiej generacji i tak oto zaprezentowała światu ebike Level.2 w cenie 1949 dolarów, który wprowadza jako pierwszy do oferty tej firmy czujnik momentu obrotowego.

Level.2 to nowy flagowy ebike Aventon

Flagowy elektryczny rower Aventon Level.2 został wyposażony w bezszczotkowy silnik w piaście o napięciu 48 V/500 W i mocy szczytowej, a jego pracę reguluje dodatkowo czujnik momentu obrotowego w dolnym wsporniku. Ten zapewnia bardziej czułe wspomaganie pedałowania na pięciu poziomach do prędkości 45 km/h na dystansach do 95,6 km na jednym ładowaniu wyjmowanego akumulatora o pojemności 672 Wh.

Czytaj też: Macie tani elektryczny rower na zakupowym celowniku? Zainteresujcie się KBO Hurricane

Level.2 jest dostępny w 23,5-kilogramowej wersji ramy step-through lub 24,5-kg step-over. Sama rama jest wykonana ze stopu aluminium i została podwójnie wzmocniona, pozwalając przewozić do 136 kg ładowności. Wyposażenie obejmuje 8-biegową przerzutkę tylną, widelec amortyzowany o skoku 65 mm, 27,5-calowe obręcze o podwójnych ściankach, hybrydowe opony o szerokości 2,1 cala, hydrauliczne hamulce z 180-mm tarczami, oświetlenie, błotniki, podnóżkę, kolorowy wyświetlacz LCD i moduł łączności Bluetooth.