Reklama
aplikuj.pl

Foliarskie Greyhill Incident na nowym materiale dowodowym

greyhill incident

Greyhill Incident będzie idealną produkcją dla osób lubujących się w teoriach spiskowych. W końcu oni na pewno istnieją. Wideo, które zaraz zobaczycie to dowód!

Greyhill Incident idealna dla foliarzy

Greyhill Incident to fabularna gra z gatunku survival horror, której akcja toczy się na początku lat 90. Wcielasz się w postać Ryana Bakera, który wyposażony w kij bejsbolowy i kilka kul w magazynku niezawodnego rewolweru musi przedrzeć się przez klimatyczne miasteczko Greyhill, mierzące się z inwazją UFO i szaraków.

Czytaj też: Dead Island 2 z bonusami w polskich sklepach

W sieci pojawił się nowy materiał dowodowy, znany także jako gameplay. Przedstawia on specjalny tryb Found Footage, który pozwoli nałożyć na ekran biało-czarny filtr, sprawiający, że nagranie wygląda na jeszcze bardziej prawdziwe. Prawda?

PRZEŻYJ KLASYCZNĄ HISTORIĘ INWAZJI UFO

Nasilenie zjawisk paranormalnych w ciągu ostatnich kilku dni wywołało paranoję wśród mieszkańców Greyhill, którzy są przekonani, że wśród nich mieszkają obcy przybysze z kosmosu. Nikomu nie można ufać. W obawie przed odesłaniem do szpitala psychiatrycznego niewielka społeczność Greyhill boi się dzwonić na policję. Nie licząc na niczyją pomoc, mieszkańcy zabijają okna deskami i organizują straż sąsiedzką.

PRZEBIJ SIĘ PRZEZ OKOLICĘ

Ryan Baker próbuje przedostać się przez Greyhill i ocalić mającego poważne kłopoty sąsiada. Szukaj przydatnych przedmiotów, rozwiązuj łamigłówki i spotkaj innych ludzi, próbując przetrwać inwazję i przeprowadzić Ryana bezpiecznie przez okolicę.

ZBADAJ OKOLICĘ I ODKRYJ PRAWDĘ

Przekradaj się przez otwarte tereny Greyhill. Przeszukuj domy i stodoły w poszukiwaniu amunicji, przedzierając się przez miasteczko i próbując poznać prawdę o spisku obcych.

WYSTRZEGAJ SIĘ SZARAKÓW

Obcy stanowią nieustanne zagrożenie, próbując porywać mieszkańców, pobierać próbki, eksperymentować i prowadzić testy na ludziach. Skradaj się, biegaj i walcz, aby przedostać się przez Greyhill. Pamiętaj, aby wystrzegać się „szarych”.