Reklama

Nowy Ford Mustang Mach 1 wyszpiegowany

prototyp Forda Mustanga Mach 1, Mustang Mach 1 2021, Mach 1 prototyp, Mustang Mach 1 testy

Nie tak dawno Ford ujawnił oficjalne zdjęcia prototypu Forda Mustanga Mach 1, a teraz otrzymaliśmy zupełnie nową serię fotek na drodze publicznej.

Wiemy, że Ford Mustang Mach 1 zadebiutuje na rok modelowy 2021, a jak widzimy na poniższych zdjęciach, dużo się dzieje na jego nadwoziu. Co ciekawe, chociaż wcześniej nie miał żadnych powątpiewań, czy aby na pewno pokazywać front samochodu, temu prototypowi zasłonił maskownice i boczne wloty powietrza.

Boki Mustang Mach 1 2021 pozostają niezakamuflowane, ale na nich możemy dojrzeć m.in. solidne czarne felgi wraz z czerwonymi zaciskami na tyle i czarnymi na przodzie. To hamulce Brembo.

Widzimy też dosyć agresywny kąt nachylenia tylnego spojlera wraz z dwoma parami wylotów spalin na tyle o dużej średnicy. Między nimi znalazły się dwa trapezowe elementy stylistyczne, które nadają całości ostrego charakteru.

Czytaj też: Co nowego w odświeżonym Kia Picanto 2021?

Co ciekawe, wewnątrz Mustang Mach 1 2021 posiada ciągle odznakę Bullitt na środku kierownicy, ale to nic dziwnego. Już wcześniej słyszeliśmy, że Ford używa Bullitta jako muła testowego do opracowania Mach 1. Napędzi go z kolei 5-litrowa V8 z ulepszeniami, które podbiją moc ponad 480 koni mechanicznych w Bullicie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News