Reklama
aplikuj.pl

Czy to już fotorealizm w The Callisto Protocol?

the callisto protocol

To, że The Callisto Protocol będzie wyglądało wspaniale wiemy od dawna. Dopiero teraz jednak otrzymaliśmy porównanie twarzy bohaterów gry i aż ciężko uwierzyć w to, co się widzi.

Fotorealizm The Callisto Protocol

Jorge Jimenez to pracownik Striking Distance Studios, który odpowiedzialny jest za technologiczną stronę The Callisto Protocol. Deweloper pochwalił się nad czym pracował od trzech lat i zademonstrował dwie grafiki przedstawiające jakość twarzy bohaterów gry. Rzućcie na to okiem!

Tło oraz włosy zostały dodane oddzielnie, ale cała reszta twarzy to wykorzystanie autorskich rozwiązań, które posiada na ten moment tylko Striking Distance Studios. Trzeba przyznać, że autorzy gry uciekli do przodu wielu deweloperom, którzy teraz będą marzyć o takiej jakości swoich postaci.

Czytaj też: God of War Ragnarok z niesamowitym rekordem, który dla Nintendo brzmi jak żart

The Callisto Protocol to horror surwiwalowy najnowszej generacji, za którym stoi Glen Schofield. Atmosfera, napięcie i brutalność przeplatane budzącymi przerażenie chwilami beznadziei i ludzkich odruchów zamieniają The Callisto Protocol w przyspieszającą bicie serca opowieść, w której niewyobrażalne potworności czają się za każdym rogiem.