Reklama

Zobaczcie fragment moda Dark Souls: Nightfall – fanowskiego sequela Dark Souls

Dark Souls, remake Demon Souls, seria Dark Souls, za co kochamy Dark Souls, Dark Souls recenzja, wyjątkowość Dark Souls

Dark Souls: Nightfall  to nieoficjalny sequel Dark Souls, nad którym pracuje grupa entuzjastów gry. Do sieci trafiło pierwsze 18 minut nowej przygody.

Mod Dark Souls: Nightfall

Grupa utalentowanych moderów, wśród których znalazł się Grimrukh (Daughters of Ash) pracują nad modem będącym nieoficjalnym sequelem Dark Souls. jego fabuła rozpoczyna się tuż po pokonaniu ostatniego bossa, a gracz przeniesie się do nowych lokacji wykorzystujących elementy oryginału. Moderzy sami stworzyli nową muzykę, mówione dialogi, zupełnie nowych przeciwników i, oczywiście, bossów. Nie zabraknie też nowej historii i niespodzianek, które będą czekały na graczy w tym mrocznym sequelu.

Czytaj też: Nowe State of Play chyba nie będzie tak słabe jak Nintendo Direct?
Czytaj też: Days Gone na PC. PlayStation bez kolejnego exclusive’a
Czytaj też: Games with Gold Marzec 2021 jest tak słaby, że aż musicie to zobaczyć

Do sieci trafiło pierwsze 18 minut Dark Souls: Nightfall i widać, że modyfikacji uległ również system walki, możemy zwiedzić pierwszą nową lokację i zobaczyć kilku przeciwników. Jest też nowy boss Blistering Demon wzorowany na Taurus Demon. Społeczność fanów Dark Souls bardzo pozytywnie przyjęła Nightfall zachwycając się klimatem i nowościami dodanymi przez moderów. Niestety jeszcze nie wiadomo, kiedy mod trafi do graczy.