Nawiązania do Bloodborne 2 w grze Deraciné rozpaliły wyobraźnie fanów. Jak teorie graczy są tłumaczone przez From Software?

Bloodborne 2 to gorący temat. Każda nowa informacja jest analizowana przez fanów serii, którzy wprost nie mogą się doczekać kolejnej odsłony gry. Jakiś czas temu w produkcji From Software przeznaczonej na VR mogliśmy odnaleźć kilka nawiązań do Bloodborne. Jak wszystkie znaleziska z Deraciné komentują twórcy?

Deweloperzy z From Software udzielili niedawno wywiadu hiszpańskiemu portalowi Xataka. To właśnie w nim, jeden z redaktorów zadał pytanie dotyczące licznych nawiązań do Bloodborne w Deraciné. Odpowiedź twórców jest trochę zaskakująca. Najpierw zła wiadomość – wszystkie nawiązania to tylko Easter Eggi i nie są zapowiedzią Bloodborne 2. Dobra wiadomość – zastanawia nagłe sprowadzenie tematu na Bloodborne 2 przez samych producentów. Sami zaczęli oni informować, że nie mogą rozmawiać o Bloodborne 2, chociaż dziennikarz pytał tylko o nawiązania do świata gry. Czyli coś jednak może być na rzeczy… kolejna część na PlayStation 5?

Czytaj też: Hajime Tabata otwiera własne studio deweloperskie!

Źródło: gearnuke.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!