Reklama
aplikuj.pl

FSP Twins PRO w nowych wariantach

FSP Twins PRO

FSP zaprezentował właśnie nowe modele Twins PRO. Są to wersje 500 W, 700 W i 900 W, które będą idealne do domowych serwerów różnego rodzaju.

Nowe modele FSP Twins PRO

Zasilacze mają zabezpieczenie nadprądowe, przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe oraz przed zepsuciem się wentylatora. Zasilacze składają się z dwóch modułów, które dzielą obciążenie, co zapewnia optymalną wydajność podczas pracy. Gdy więc jeden z nich ulegnie awarii to drugi przejmie obciążenie.

Czytaj też: Procesory Intel Core 11. generacji zaprezentowane
Czytaj też: Chłodzenie Thermalright Silver Arrow ITX-R

Moduły są bezproblemowo wymienialne nawet podczas pracy. Dzięki temu bez konieczności wyłączenia zasilanego sprzętu można podmienić część zasilacza. Całość ma także specjalną blokadę kabla zasilającego, którego nie będzie można przypadkowo odłączyć.

Do zasilaczy dołączone jest oprogramowanie FSP Gaurdian, które pozwala monitorować i sterować zasilaczem. Ten wymaga podłączenia go złączem USB do płyty głównej, co pozwala na przesyłanie danych.

Zasilacze będą jednak dosyć drogie. Model 500 W kosztuje 429,99 dolarów, (ok. 1660 zł bez podatków), za 700 W trzeba zapłacić 549,99 dolarów (ok. 2120 zł bez podatków), a za 900 W 649,99 dolarów (ok. 2510 zł bez podatków).