Reklama
aplikuj.pl

Futurystyczny hipersamochód Ferrari godny Cyberpunka

Futurystyczny hipersamochód Ferrari, hipersamochód Ferrari, Futurystyczny hipersamochód Ferrari Cyberpunk 2077

Samochody Cyberpunka 2077 były już pod okiem profesjonalnego projektanta, a teraz mamy okazję podziwiać futurystyczny hipersamochód Ferrari w tych klimatach.

Futurystyczny hipersamochód Ferrari

Za nieoficjalną koncepcję hipersamochodu Ferrari, która idealnie pasowałaby do Cyberpunka 2077, odpowiada Leyang Bai, pracujący codziennie jako modelarz cyfrowy dla General Motors. To on odpowiada za koncept FerRAR.exe 2077, czyli hipersamochód łączący w sobie elementy wzornictwa modeli Ferrari Le Mans z lat 60. i 70. XX wieku z futurystycznymi akcentami rodem z gry Cyberpunk 2077.

Czytaj też: Ferrari SF90 kontra Fiat Panda 4×4, czyli pojedynek 1000 i 48 koni
Czytaj też: Ferrari 488 GTE już w zestawie LEGO Technic
Czytaj też: Ferrari 488 GT Modificata, czyli sportowy samochód z myślą o torze

Wchodząc w szczegóły, futurystyczny hipersamochód Ferrari w postaci FerRAR.exe 2077 dzierży przód w formie hołdu dla 312 P, która swoją obłością i wysokością kontrastuje z bardziej kanciastym i znacznie wyżej siedzącym tyłem. Nie zabrakło aerodynamicznych felg, świateł LED, czy bursztynowych światłach tylnych.

Czytaj też: SUV Ferrari Purosangue wyszpiegowany na publicznych drogach
Czytaj też: Spójrzcie na testy nowych prototypów Ferrari. V12 i hybrydowa V6 w akcji
Czytaj też: 
GTO Engineering Moderna czerpie garściami z wyścigowych Ferrari

Chociaż wszystko wygląda fajnie, to jest to tylko projekt, który na 99,99% nie zostanie przekuty na coś więcej. Dobrze, że w Cyberpunku 2077 znajdziemy przynajmniej kultowe Porsche 911.