Reklama
aplikuj.pl

G333 to pierwsze słuchawki douszne Logitech G

G333, słuchawki douszne Logitech G

Wreszcie doczekaliśmy się czegoś zupełnie nowego w ofercie gamingowego oddziału firmy Logitech. Oto słuchawki douszne G333 od Logitech G.

G333 jako słuchawki douszne Logitech G

Jako pierwsze słuchawki douszne Logitech G, model G333 ma naprawdę wiele do udowodnienia, żeby nie tylko nie zrazić potencjalnych klientów, ale też zachęcić nas do śledzenia poczynań marki na tym nowym poletku.

Czytaj też: Z590 Aorus Tachyon jest przeznaczona do ekstremalnego OC

Jak czytamy w ogłoszeniu G333:

Ten innowacyjny produkt pozwoli graczom na bardziej kompaktowe granie bez utraty jakości dźwięku. Poniżej przedstawiam kilka dodatkowych kluczowych cech.

Dostępne w wersji czarnej, białej i fioletowej, słuchawki G333 tradycyjnie, jak na takie zapowiedzi, mają oferować wiele. Nas jednak szczególnie interesuje ich płaski przewód aluminiowa obudowa, etui oraz kompatybilność z wieloma sprzętami poprzez zadbanie o przejściówkę jack 3,5 mm do USB-C.

Czytaj też: Zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XT Speedster QICK319 i MERC319

Jak widzimy na zdjęciach, przewód prawej słuchawki uzupełnia prosty kontroler z wbudowanym mikrofonem, a wewnątrz obudowy zwieńczonej aluminiowym korpusem i niebieską gumką, znajdziemy trzyczęściową konstrukcję z przetwornikiem „zapewniającym bogaty w szczegóły dźwięk w grach i muzyce”.