WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Galaxy Fold przyłapany w Geekbench

Galaxy Fold to jeden z głównym zginanych smartfonów, który niedługo zostanie wprowadzony do sprzedaży. Rozpoczyna więc on nowy trend w branży, który w nadchodzących miesiącach zyska na popularności. Coraz więcej producentów tworzy własne składane konstrukcje, więc czeka nas małe zalanie nimi rynku.

Na Geekbench pojawił się właśnie model SM-900F, który jest Galaxy Fold. W jego środku znajduje się Snapdragon 855, który będzie jedynym procesorem w tej serii smartfonów. Najprawdopodobniej nie będzie wersji z Exynosem. Procesor współpracuje z 12 GB pamięci RAM.

Czytaj też: Samsung potwierdza brak notcha w Galaxy A90

Galaxy Fold, parametry Galaxy Fold, wydajność Galaxy Fold, benchmark Galaxy Fold, geekbench Galaxy Fold, test Galaxy Fold

Uzyskany wynik to 3418 punktów dla jednego rdzenia oraz 9703 punkty dla wielu rdzeni. Jest to trochę rozczarowujący rezultat, bowiem konkurencyjne produkty potrafią osiągnąć znacznie wyższe wyniki – nawet przy zastosowaniu tego samego procesora. Możliwe jednak, że przetestowany został prototyp albo oprogramowanie wymaga jeszcze dopracowania – przynajmniej liczymy na jedną z tych opcji.

Sam Galaxy Fold wydaje się mieć sens, ale ostatni film pokazuje wygięcia powstające podczas użytkownika. Możliwe, że technologia wymaga jeszcze trochę czasu w celu jej dopracowania. Oczywiście Samsung mówi o 200 tysiącach zgięć, zanim cokolwiek się zdarzy, ale musi to zostać zweryfikowane przez czas.

Czytaj też: Kolejne wycieki dotyczące Huawei P30 i P30 Pro

Źródło: Gizchina