Reklama
aplikuj.pl

Polujesz na Galaxy S23? Sprawdź nową promocję Samsunga

Debiutująca w lutym seria Galaxy S23 zbiera bardzo dobre oceny, na dodatek Samsung nie ustaje w organizowaniu przeróżnych akcji promocyjnych. Co tym razem przygotowała firma?

Samsung dopiero co zakończył jedną promocję, w ramach której można było kupić droższy wariant Galaxy S23 z większą ilością pamięci wewnętrznej w cenie tańszej wersji. Dzięki temu można było naprawdę dużo zaoszczędzić. Jeśli jednak nie zdążyliście skorzystać z poprzedniej promocji, to nic straconego, właśnie ruszyła kolejna. Nie jest może aż tak atrakcyjna, ale powinna spodobać się zwłaszcza osobom, które przy okazji chciałyby kupić słuchawki.

Tym razem bowiem Samsung oferuje, przy zakupie jednego z modeli z serii Galaxy S23, darmowe słuchawki Galaxy Buds 2 Pro. To też duża oszczędność, bo te słuchawki kosztują około 999 zł. By móc skorzystać z promocji, należy kupić smartfon w okresie od 3 do 23 kwietnia, a następnie aktywować do najpóźniej do 30 kwietnia. Kolejnym krokiem jest logowanie do aplikacji Samsung Members na nowym urządzeniu i wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Należy w nim podać nasze dane i dane do wysyłki, bo po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni, Samsung właśnie na ten adres wyśle nam słuchawki Galaxy Buds 2 Pro.