Reklama
aplikuj.pl

Galaxy Z Fold4 i Z Flip4 do upolowania w świetnej promocji

Tegoroczne składane modele Samsunga przyniosły ze sobą sporo ulepszeń względem poprzedniej generacji. Jeśli chcielibyście sprawić sobie Galaxy Z Fold4 albo Z Flip4, ale nie chcecie płacić za nie aż tyle, to może skusi Was obecna promocja.

Typowo dla Samsunga znów mamy do czynienia nie z klasycznym obniżeniem ceny, a z opcją zwrotu środków za zakupiony sprzęt. Tym razem oferta obejmuje najnowsze składane modele Galaxy Z Fold4 i Z Flip4, a zwrot może wynieść nawet do 4500 zł! By móc skorzystać z tej opcji, należy zwrócić obecny smartfon w ramach Programu Odkup.

Jak skorzystać z tego programu?

  • Krok 1 – Kup urządzenie w dniach od 05.09.2022 do 30.09.2022 u partnerów handlowych wskazanych w regulaminie promocji lub na samsung.pl
  • Krok 2 – Wyceń swoje stare urządzenie zgodnie z instrukcjami na stronie organizatora https://samsungodkup.foxway.tech/
  • Krok 3 – Do 16.10.2022 prześlij formularz Odkup wypełniony zgodnie z instrukcjami na stronie organizatora. W formularzu należy podać numer IMEI Urządzenia oraz kod promocyjny pobrany z aplikacji Members.
  • Krok 4 – W ciągu 4 dni roboczych wyślij swoje stare urządzenie do organizatora Programu Odkup – Foxway. Nie ponosisz kosztów wysyłki. Więcej informacji na stronie organizatora.
  • Krok 5 – W ciągu 21 dni roboczych od zakończenia procesu wyceny sprzedawanego urządzenia Foxway wypłaci Ci łączną kwotę odkupu, w formie jednego przelewu, na którą składają się: i) kwota z tytułu sprzedaży smartfona zaoferowana przez Foxway w ramach prowadzonej przez Foxway działalności oraz ii) dodatkowa kwota zwrotu fundowana i ustalana wyłącznie przez Samsung (zgodnie z finalną wyceną).

Warto też wspomnieć, że w ramach promocji Samsung dodaje na rok ubezpieczenie Samsung Care+.